Кошик
22 відгуків
Производство металло-тентовых конструкций
Контакти
Компания "ТЕНТ-Пром"Cергей
УкраїнаКиївул.Северная 7
+38044209-46-74
+38067955-95-57
+38095831-28-28
+38063038-93-97
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380
44
209-46-74
+380
67
955-95-57
+380
95
831-28-28

ТЕНТ АВТОМОБІЛЬНИЙ З ПЕЧАТКОЮ

ТЕНТ АВТОМОБІЛЬНИЙ З ПЕЧАТКОЮ

Виготовляємо тенти автомобільні з печаткою на будь-який вид транспорту і техніки. Перевага тенту з печаткою – це його подвійне призначення: заміна старого накриття новим і реклама свого бізнесу!

Друк може бути нанесена на будь-яку із сторін тенту (передній/задній клапан, бічні стінки, дах). В залежності від того, що ви хочете бачити на тенті підбирається спосіб нанесення: широкоформатний друк, трафаретне нанесення, обклеювання оракалом).

Друк на тенті газель Друк на тенті легкового причепа

Детальніше про широкофрматной друку. При виготовленні тенту з такою печаткою на вантажні автомобілі і причепи/напівпричепи ми пропонуємо два варіанти: друк на тенті щільністю 510 гр/м. кв. і 650 гр/м. кв. При такій невеликій різниці в щільності, різниця в міцності матеріалу досить суттєва. У всьому є свої плюси – при використанні тенту 650, ви отримуєте більш довгий строк використання самого тенту; при використанні тенту 510, ви отримуєте трохи більший термін служби самої картинки. Ці терміни варіюються, залежно від умов роботи 5-7 років.

Друк на тканині ПВХ Трафаретний друк на тент автомобільний

Детальніше про конструкції тенту з печатку для вантажних авто. Перше і основне – друк наноситься на біле полотно таким чином, не пофарбована сторона тканини (зсередини) буде білою! Це теж є плюсом, тому що білий колір краще відбиває світло і в кузові буде світліше. Дах, якщо на неї не наноситися малюнок, ми виготовляємо також з ПВХ тканини світлого відтінку (білий, бежевий, слонова кістка, світло-сірий) для кращої світлопроникності. На внутрішній стороні даху наварювалися посилення тканиною ПВХ в місцях дотику тенту і каркаса кузова. Передній/задній клапан, якщо на нього не наноситися друк, можемо виготовити з тканини ПВХ відтінком близьким (!) до основного кольору друку або будь-якого іншого кольору, який побажає замовник. Точно поєднати відтінок кольору тканини ПВХ та кольори друку досить трудомістка задача, тому пропонуються кольори близькі до кольору друку або однотонне нанесення в кольорі основи.

Друк на тент на напівпричіп
Внутрішня сторона тенту, де немає печатки ― біла з посиленнями в місцях контакту з металевою конструкцією причепа         

Ми можемо зробити друк на тенті за вашим дизайнерським макету (попередньо погодивши його з усім необхідним нормам) або розробити його з нашим дизайнером, по вашому запиту.

Дизайнерський макет для друку на тенті

Підсумкова вартість формується з вартостей: матеріалів, виготовлення тенту, подготовкики макета, друку, установки і дрібної доопрацювання кузовних деталей (заміна скоб, вирівнювання каркаса тощо).

Наші роботи: брендування корпоративного транспорту, реклама на транспорті, друк на тенті, транспортна реклама, обклеювання оракалом. Наші клієнти.

Інші статті