Кошик
22 відгуків
Производство металло-тентовых конструкций
Контакти
Компания "ТЕНТ-Пром"Cергей
УкраїнаКиївул.Северная 7
+38044209-46-74
+38067955-95-57
+38095831-28-28
+38063038-93-97
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380
44
209-46-74
+380
67
955-95-57
+380
95
831-28-28

Виготовлення павільйонів, теплиць, ангарів

Тентові павільйони, теплиці, ангари є економічно більш привабливими в порівнянні з капітальними будівлями. Їх виготовлення та монтаж займає небагато часу, що дозволяє оперативно і своєчасно запустити цикл виробництва, вирощування сільськогосподарських культур та інші процеси.

Безперечною перевагою будівель з тентами є простий спосіб їх легалізації. Узгодження в частині землеволодіння, введення в експлуатацію та інших бюрократичних процедур проходять значно простіше, що вимагає мінімальних фінансових вкладень.

 

Проектування та виготовлення тентових конструкцій

 

Компанія «Тент-Пром» спеціалізується на проектуванні і виготовленні тентових конструкцій будь-якої складності. Співробітники при необхідності виїжджають на об'єкти по всій Україні для отримання максимально точної інформації для створення споруд.

Для зведення павільйонів, теплиць, ангарів застосовуються якісні сертифіковані матеріали. Повноцінний фундамент для конструкцій не потрібно, що значно спрощує монтаж, а також дозволяє істотно заощадити підсумкової вартості. Для фіксації вузлів несучих опор використовуються тільки точкові зміцнення.

 

Монтаж тентових павільйонів, теплиць, ангарів і

 

Тентові ангари, теплиці, павільйони також відрізняються ремонтопридатністю. У разі розривів та інших видів деформації полотна, ділянка дефектом можна замінити новим елементом. Для з'єднання деталей використовуються сучасні зварювальні технології, що забезпечує високу міцність швів.

Компанія надає 1 рік гарантії на матеріали для виготовлення, а також на шовні з'єднання. Монтаж конструкцій здійснюється в найкоротші терміни, що дозволяє дотримуватися затверджений робочий графік організацій, підприємств, господарств.

  • Намети, намети, павільйони
  • Ангари, сховища, склади, гаражі, бокси
  • Каркасно-тентової ангар
  • Мембранні конструкції
  • Тентовий намет
    Ціну уточнюйте
  • Каркасно -тентової гараж